3A
AIREX
JMB

Nowa fabryka pod Nowogardem

Poniżej przedstawiamy informacje nt. wspólnej inwestycji firmy JMB oraz szwajcarskiego koncernu 3A - producenta pianek PET marki AIREX®

Oferty pracy

Na obecnym etapie rekrutację do nowej fabryki pod Nowogardem prowadzi szwajcarski koncern 3A.

1. AKTUALNE OGŁOSZENIA NA PRACUJ.PL

2. AKTUALNE OGŁOSZENIA NA STRONIE KONCERNU 3A (SZUKAĆ: NOWOGARD)

CV można też składać mailowo na adres JMB Wind EngineeringO inwestycji

Inwestycja realizowana jest w Nowogardzkiej Strefie Inwestycyjnej. Zakończenie budowy planowane jest na koniec lipca 2022 r. Po zakończeniu budowy, instalowana będzie infrastruktura do uruchomienia pierwszej produkcji.

W fabryce docelowo prowadzone będą:
1. produkcja arkuszy pianki PET (czyli surowca dla JMB)
2. produkcja zestawów części do łopat elektrowni wiatrowych (z pianki PET).

Najpierw produkcję pianki PET uruchomi szwajcarski partner JMB, czyli koncern 3A Composites, który jest producentem pianek pod marką AIREX® (nazwa nowej spółki w Polsce to AIREX Poland Sp. z o.o.).

Produkcja pianki PET wystartuje w czwartym kwartale 2022. Proces produkcyjny jest zaawansowany i zautomatyzowany. Koncern 3A zatrudni na start około 20 osób.

Następnie w nowej fabryce swoją produkcję uruchamiać będzie także JMB. Będzie to produkcja bardziej manualna, zbliżona to tej, którą realizujemy w Budnie, gdzie obecnie pracuje blisko 400 osób.

Uruchamianie części produkcji JMB pod Nowogardem będzie rozłożone w czasie, będzie realizowane etapami, a o potrzebach rekrutacyjncych będziemy informować na bieżąco - także na tej stronie.